MagiSoft, spol. s r.o., ul. Janka Kráľa 1, 064 01 Stará Ľubovňa


 

Úvod

 

O firme

 

Apotheke

 

Aeskulap

 

Aesculap

 

Rôzne

 

Linky

 

Kontakty

 

 

]-  i n f o :
 
    MagiSoft spol. s r.o. je firma s úzko špecializovaným zameraním na vývoj programového vybavenia pre lekárne. Terajší majitelia firmy sa touto problematikou zaoberali od roku 1982. Firma MagiSoft vznikla v roku 1992.
 
    Základnou filozofiou firmy, je snaha dať lekárnikovi programový produkt, ktorý mu poskytne maximum informácií odborného charakteru. Domnievame sa totiž, že lekárnik nemá byť len predavačom liekov, ale v prvom rade odborníkom na lieky. Aby mohol ako odborník vystupovať, musí mať k tomu vytvorený časový priestor. Z toho vyplýva snaha firmy optimalizovať činnosti spojené s expedovaním liekov, predajom doplnkového sortimentu a spracovaním receptov , poukazov, či iných dokladov.
    Počas dlhoročných vývojových prác na komplexnom lekárenskom programovom systéme APOTHEKE sme vyvinuli dynamický systém sledovania kontraindikácií a interakcií v reálnom čase. Systém je unikátny a výnimočný tým, že nemá zabudované kombinácie konkrétnych liekov a diagnóz, ale analyzuje vzťahy medzi účinnými látkami, liekovými formami, farmakologickými skupinami,... a na základe takejto analýzy poskytuje zodpovedajúcu informáciu.
    Práve tieto výsledky z lekárenského terénu nás viedli k snahe poskytnúť takúto informáciu i lekárovi. Výsledkom bolo rozšírenie pôsobnosti firmy na vývoj programového modulu pre lekárov - AESKULAP.

 

 

Ing. Stanislav Kmec

 

 admin

       (c) MagiSoft, Millas Groove design  &  exo technologies / 2004                                                                                                   Počet prístupov : [CNW:Counter]